KERATIN  je EXKLUZIVNÍ vlasové ošetření pro všechny typy vlasů!

Keratin Shot ze Salerm cosmetics je hydratační ošetření s lifting efektem. Pomáhá vlasy uhladit bez jejich poškození, neobsahuje formaldehyd a obnovuje vlasy pomocí přírodního keratinu až do jejich vnitřku. Vyživuje vlas a posiluje ho do hloubky. Výsledek je perfektní a bezkonkurenční, nejenže navíc pomáhá vlasy uhladit, tedy dočasně téměř narovnat, dodá jim také lesk. Pomůže lámavým vlasům zase narůst, nepoddajným být tvárnými, poškozeným být jemnými...

 

Jedinečný způsob, jak mít zase krásné vlasy po kterých toužíte!

Po aplikaci se vlasy 72 hodin nesmí mýt ani jinak namáčet, lámat do gumičky, sponek nebo jinak tvarovat!!!!! Po prvním mytí vlasy upravujeme běžným způsobem.

Pro koho je kúra Keratin Shot vhodná?

Pro ty, kteří chtějí mít vlasy zdravé.
Pro ty, kteří chtějí mít vlasy hebké.
Pro ty, kteří chtějí, aby jim vlasy dorůstaly.
Pro ty, kteří chtějí, aby se jim vlasy přestaly lámat.
Pro ty, kteří chtějí každé ráno trávit méně času úpravou vlasů.
Pro ty, kteří chtějí mít vlasy rovné.
Pro ty, kteří chtějí mít vlasy poddajné.

Dále provádíme účesy společenské a svatební. Viz fotogalerie zde.

Prodlužování vlasů metodou keratin za tepla.

Salerm Absolut Straightener

Salerm Cosmetics představuje revoluci v narovnání vlasů s keratinem. Salerm Absolut Straightener je první narovnávací ošetření vlasů, které zároveň vlasy komplěxně ošetřuje. Ošettření působí jak na kortex vlasu, tak na kutikulu vlasu. Narozdíl od jiných narovnávačů Salerm Absolut Straightener neobsahuje Formaldehyd. Nejmodernější technologie narovnávání vlasů založená na hydrolyzovaném keratinu regeneruje a následně chrání vlas před poškozením. Vlasy budou leské, jasné a hebké. Ošetření Absolut Straightener je profesionální ošetření pro narovnání vlasů, které se provádí ve specializovaných kadeřnických salónech,které získaly certifikát od společnosti Salerm Cosmetics. Ošetření Salerm Absolut Straightener s keratinem není v žádném případě vhodné pro domácí použití!

Krok 1. Ochrana před použitím Absolut Straightener připraví vlasy tak, aby narovnávací krém působil s maximální efiktivností a s respekrem k vlasům. 

Krok 2. Narovnávací krém Absolut Straightener je pernamentní narovnávací krém obohacený o hydrolýzu původmího přírodního keratinu, schopný modifikovat původní formu vlasů až k dosažení vlasů rovných. 

Krok 3. Neutralizant Absolut Straightener potřebný pro doplnění účinku přeformování vlasů při použití narovnávacího krému Absolut Straightener. 

Krok 4. Péče po aplikace Absolut Straightener přináší hydrataci vlasům po procesu narovnání vlasů.